Літня IT-школа
проведіть канікули з користю та задоволенням разом iз GoITeens
START
29
ЧЕРВНЯ
Тривалість літніх програм
2 місяці
Гнучкий графік занять
Старт літніх програм кожні 2 тижні
Бонус до кожної програми
Курс "Цифрова грамотність"
Online-курси для дітей та підлітків 8-15 років
29 ЧЕРВНЯ
СТАРТ
Якщо ви хочете, щоб дитина отримала сучасні навички, які допоможуть їй в подальшому навчанні та навіть стануть базою для опанування IT-професії, реєструйтеся на літні програми зараз!
Формат
Кожен день цікаві завдання від наших викладачів, які не дадуть сумувати на канікулах
Щотижня корисні ефіри:
історії від успішних IT-спеціалістів та вебінари для батьків

Програми розраховані як для новачків так і просунутих програмістів
Цікаві завдання
Розвиваючі вебінари
Рівень
32 онлайн уроки
2 рази на тиждень технічні уроки - Hard Skills
2 рази на тиждень уроки з Soft Skills
НАШІ ПРОГРАМИ РОЗРОБЛЕНІ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ:
Вже захоплюються цифровими технологіями
Люблять грати в ігри та мріють створити власну гру
Постійно сидять за комп'ютером чи смартфоном
Подарунок для кожного учня курс "Цифрова грамотність"
У сучасному світі практично всі сфери діяльності побудовані на роботі з комп'ютером. Тому кожній людині, для якого важливий професійний та особистий розвиток, дуже важливо володіти навичками роботи з основними програмами і функціями. Допомогти у цьому зможе курс «Цифрової грамотність» від GoITeens.

Після курсу ваша дитина отримає навички користування мережею Інтернет у навчальних цілях. Викладачі GoITeens пояснюють правила користування програмним забезпеченням в інтернеті, щоб час в ньому був безпечним, а навчання було ще продуктивнішим
У сучасному світі практично всі сфери діяльності побудовані на роботі з комп'ютером. Тому кожній людині, для якого важливий професійний та особистий розвиток, дуже важливо володіти навичками роботи з основними програмами і функціями. Допомогти у цьому зможе курс «Цифрової грамотність» від GoITeens.
Після курсу ваша дитина отримає навички користування мережею Інтернет у навчальних цілях. Викладачі GoITeens пояснюють правила користування програмним забезпеченням в інтернеті, щоб час в ньому був безпечним, а навчання було ще продуктивнішим
Виберіть напрямок навчання у літній школі GoITeens
4 ПРИНЦИПИ НАВЧАННЯ В GOITEENS
Гейміфікація навчального процесу
За виконання домашніх завдань учень отримує бали, бейджи і призи. Додаткова мотивація до знань
Персональне менторство (наставництво)

Наші вчителі мають індивідуальний підхід до кожного учня та передають реальний досвід програмування
Контроль якості та актуальності курсів
Команда методологів регулярно аналізує результати учнів, та інновації щоб зробити навчання цікавим та результативним
Реалізовані проекти як результат навчання
По закінченню навчання учні не тільки отримують сертифікати, а й мають вже готові проєкти в портфоліо
Програмування для дітей - Programming for kids
Програмування для дітей пояснюється з нуля. Ваша дитина може тільки в теорії представляти, що таке сайт або додаток, то все одно мати велике бажання дізнатися – і саме така дитина доб'ється максимального успіху в навчанні.

У літній школі GoITeens учні познайомляться з середовищем програмування Scratch, навчаться створювати у ньому комп'ютерні ігри, анімації та багато іншого.

Діти побачать графічне представлення програмування, мета якого - навчити алгоритмичному мисленню в ігровій формі.

Результатом курсу будуть декілька створених відео-ігр, в які можна грати з друзями. А головне ми навчимо створювати відео контент, в якому дитина зможе ділитися успіхом на своєму YouTube-каналі.

Programming4kids - це відмінна можливість зацікавити дитину "спілкуванням" з комп'ютерами, навчити його концентрації, посидючості, вмінню вирішувати завдання декількома способами, алгоритмічному мисленню та логіці.

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 01.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 07.09
 • 27.07 - 21.09

Minecraft Education
Minecraft Education - це заняття на платформі для навчання програмуванню в ігровому середовищі популярної гри Minecraft, в якій діти можуть взаємодіяти між собою на одній карті, а також програмувати спеціального ігрового персонажа (агента), який буде допомагати їм у створенні структур в світі Minecraft.

Це чудовий спосіб перевести дитину з захопленості іграми в захопленість програмуванням.

Завдання учнів - програмувати власного агента для виконання рутинних ігрових завдань: побудова, видобуток ресурсів, захист від мобів. Для цього студенти засвоюють фундаментальні теми програмування - цикли, умовні конструкції, масиви - і вчаться застосовувати отримані знання на практиці в побудові ігрової всесвіту Minecraft: програмне створення міста, будівель, які відповідають реальним. Елементи RPG і квесту - створення програмної логіки для створення персонажів і інтерактивних елементів світу.

В результаті курсу: дитина сформує навички програмування, роботи з 3-х вимірним простором, взаємодії між учасниками, генерування ідей, їх фіксації, опису та реалізації, а також розвине навички презентації та створення відео.

В процесі навчання на курсі студенти також навчаються знімати, монтувати та заливати відео-огляди на Youtube.

Minecraft Education у літній школі GoITeens - це захоплююча та яскрава пригода, яку майбутні програмісти запам'ятають надовго.

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 01.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 07.09
 • 27.07 - 21.09
FrontEnd Junior
В ігровій формі студенти познайомляться з основами технологій сучасного створення сайтів, маркетингу та управління проектами. Завдяки використанням сучасних сервісів навчимо розробляти матеріали для презентації проектів та подальшої комунікації з потенційними покупцями.

Ми почнемо цю програму літньої школи в стилі Zero-Codding, тобто діти почнуть розробляти сайти БЕЗ єдиного рядка коду!

В результаті: у кожного студента буде створено свій власний сайт, який буде доступний в Інтернеті, а також кожен отримає досвід групової роботи над проектом.

FrontEnd Junior - найкращий вибір для підлітків, яким цікаво створювати власні проєкти, але важко писати великі масиви програмного коду.

Програма:
- створення Інтернет-сторінок і сайтів (Tilda, WordPress)
- основи верстки (HTML + CSS)
- основи веб-дизайну (Photoshop)
- створення презентацій і текстів (копірайтинг)
- відеоблогінг

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 1.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 7.09
 • 27.07 - 21.09
FrontEnd
Створення сайтів з використанням сучасних технологій HTML + CSS, створення динамічної частини сайтів з використанням мови програмування JavaScript.

В ігровій формі підлітки познайомляться з основами технологій сучасного створення сайтів, маркетингу та управління проектами. З використанням сучасних сервісів будуть розроблені матеріали для презентації проектів та подальшої комунікації з потенційними покупцями.

В результаті: у кожного студента буде створено свій власний сайт, який буде доступний в Інтернеті, а також кожен отримає досвід групової роботи над проектом. А також ми навчимо створенню адаптивних сайтів, які однаково добре відображаються на екранах різних пристроїв.

FrontEnd - чудовий вибір для підлітків, які мріють засвоїти професію веб-розробника та створвати власні проєкти та веб-додатки.

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 1.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 7.09
 • 27.07 - 21.09
GameDev Roblox
У наш час професійні розробники ігор і додатків - дуже затребувана і перспективна спеціальність. Якщо ваш підліток цікавиться комп'ютерними іграми або інформаційними технологіями, але у них ще немає досвіду в програмуванні, на нашому курсі вони зможуть почати розвиватися в цьому напрямку.

Roblox Studio - це середовище для розробки комп'ютерних ігор в світі Roblox. Завдяки цьому движку ми допоможемо підлітку зрозуміти, як створити свій власний ігровий світ, поділитися ним з друзями і величезним ігровим співтовариством. На заняттях учні познайомляться з платформою, вивчать основи програмування на мові Lua. Отримані знання та навички дозволять писати різні коди і створювати власні ігри. Через середовище Roblox Studio навчимо учнів основам програмування, познайомимо з такими поняттями, як змінна, функція, цикл і оператор.

Також на нашому курсі ми зробимо упор на загальні поняття і принципи, які використовуються в усіх мовах програмування і закладемо основу для подальшого розвитку в GameDev галузі. А також ми навчимо створювати відео-контент, щоб дитина змогла ділитися успіхом на своєму YouTube-каналі.

В результаті курсу: будуть створені 3 гри "Захист прапора", "Дипломатія та війна", "Among us та зомбі"

Курс Roblox чудово підійде підліткам, які мріють розробляти власні ігри, але яким ще важко освоїти Unity та мову C Sharp

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 1.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 7.09
 • 27.07 - 21.09
Python
Python - одна з найпопулярніших мов програмування. Він у 5-ці найбільш затребуваних мов програмування у світі за версією TIOBE. Python можна використовувати для створення сайтів, ігор, додатків і системних утиліт.

До навчання своїх учнів ми підходимо комплексно і прагнемо дати максимально практичну інформацію не тільки про те, як створити бота завдяки мові програмування Python, але і більш розширені знання, які будуть корисні в подальшому навчанні і роботі.

Ця літня програма для тих, хто захоплюється програмуванням або тільки занурюється в цей захоплюючий світ.

В результаті цього курса діти зможуть:
• оволодіти основами і особливостями даної мови програмування. І це, безумовно, стане їх важливою конкурентною перевагою в майбутньому;
• на практиці створять нескладні варіанти (в тому числі ігрові - у вигляді текстового квесту);
• самостійно створювати ботів для повсякденого цифрового життя та для розваг.

Все це допоможе розкрити творчий потенціал підлітка, вкаже на його сильні сторони в програмуванні і дасть поштовх до подальших досягнень в цій області. І ми впевнені, що незабаром наші учні будуть створювати унікальні проекти, які якісно змінять їхнє життя і навколишній світ на краще.

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 1.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 7.09
 • 27.07 - 21.09
 • 10.08 - 5.10
Motion Design
Відео стає невід'ємною частиною дизайну web-сайтів і маркетингових стратегій. Від коротких фонових відео до повноцінних кліпів на Youtube, які допомагають подати інформацію про продукт або сервіс.

Програма Motion Design спрямована на вивчення анімації, ілюстрації та відео дизайну в 2D комп'ютерної графіки.

Курс включає в себе навчання основам Моушн дизайну в програмі Adobe After Effects, розвиток смаку і креативності, знайомство з графічними програмами (Photoshop і Adobe Illustrator), створення спецефектів на початковому рівні.

В результаті: підліток зможе сам створити відеоряд, зробити цікаві переходи, озвучити своє відео, додавати підписи до роликів, створювати і анімувати різні ефекти, зробити власний мультфільм і багато-багато іншого!

Motion Design - чудово підійде підліткам, які бажають засвоїти digital-спеціальність, але не хочуть вивчати мови програмування.

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 1.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 7.09
 • 27.07 - 21.09
Tech Business
Цей курс підійде для підлітків, які вже засвоїли навички сворення веб-сайтів, або програмування, або геймдеву та мріють сворити власну справу.

Викладачі курсу - підприємці та технічні фахівці створять атмосферу творчості і відповідальності, в якій студенти будуть розвивати свої підприємницькі навички.

При цьому буде приділено увагу як технічній частині підприємництва: формування бачення, постановці цілей, розробці маркетингових дій і контролю виконання, так і розвитку особистих якостей і гнучких навичок, необхідних підприємцю: відповідальність, цілеспрямованість, усвідомленість, гнучкість, впевненість в собі, внутрішнє і зовнішнє лідерство.

Мета TechBusiness дати потужний заряд підліткам для того, щоб вони отримали результати і повірили в свої здібності запускати підприємницькі проєкти.

Тривалість: 2 місяці

Зміни:
 • 01.06 - 27.07
 • 15.06 - 10.08
 • 29.06 - 24.08
 • 13.07 - 07.09
 • 27.07 - 21.09
Етапи навчання
Шлях від "новачка" до "першого власного проекту"
Старт та доступ до авторських матеріалів
4 онлайн уроки з програмування на тиждень
Майстер-клас з практиками та цікавими людьми із IT-сфери
Практичні завдання для закріплення матеріалу
2 реалізованих проекти, які дитина зробить за час навчання
2 онлайн уроки з розвитку з Soft Skills на тиждень
Ми відповідаємо за успіх кожного учня!_
Завдяки власній методології в GoITeens ви сплачуєте не за навчальний процес, а за реальні результати!

Це не семінар або майстер-клас!

Це повноцінна навчальна спеціальність! Де підліток опановує необхідні навички цифрової професії, яка буде актуальною ще багато років і зможе заробляти реальні гроші ще до вступу в університет та без шкоди для навчання.
Залишились питання ?
Як проходять уроки?
Уроки проходять онлайн у форматі вебінару, де викладач пояснює тему, дає завдання і відповідає на питання учнів. Якщо учень не може бути присутнім, він подивиться урок пізніше в записі. В цьому випадку всі питання по уроку можна задати викладачеві в чаті.
Що робити, якщо немає досвіду в темі літньої програми?
Літні програми призначені для різного рівня підготовки дітей та підлітків. Ми формуємо групи, як для новачків, так і студентів з досвідом, але які хочуть поглибити та отримати прикладні знання. Наші викладачі детально пояснюють ази та складні поняття, так що вчитися зможуть навіть ті, хто не має досвіду в обраному напрямку.
Як перевірити результат?
Результат навчання можна в буквальному сенсі «помацати руками»: у всіх програмах є фінальний проєкт. Це велике завдання (сайт, гра або щось інше), що учні роблять разом з викладачем протягом усього курсу. Це буде перший проєкт в портфоліо.
Які є технічні вимоги для проходження занять?
Уроки проводяться тільки за комп'ютером або ноутбуком, займатися на планшеті не вийде.

Необхідна операційна система: Windows (не старше Windows 7) або macOS (10.10 +) і встановлений браузер Google Chrome.
Що робити, якщо учень пропустив заняття?
Якщо учень пропустив онлайн-заняття, в особистому кабінеті буде доступна посилання на запис пропущеного заняття і відкриється доступ до домашньої роботи. У домашню роботу входять конспекти і презентація з темами, що дозволить самостійно вивчити пропущену тему і продовжити навчання зі своєю групою.