Інтенсив із веб-програмування
Для підлітків 11-15 років, які бажають спробувати на собі професію FrontEnd-розробника та створить свій власний сайт
Формат
Тривалість
10 днів по буднях
Початок о 10:00
Живі заняття з викладачем
Для 11-15 років

11
Метро Печерськ
вул. Коновальця 36
БЦ "Хвиля"
9 серпня - 20 серпня
Веб-розробка, згідно зі статистикою Всесвітнього Економічного Форуму, є спеціальністю що має найбільший попит серед професій вже зараз. А завдяки сучасним технологіям, створення сайтів стає ще популярнішим. Тому, якщо ви вже зараз замислюєтеся щодо майбутньої професії вашої дитини, рекомендуємо звернути увагу саме на IT.
Чому саме розробка сайтів?_
Веб-Розробка
Про програму:
Діти проведуть два тижні в колі підлітків зі схожими інтересами та зможуть знайти однодумців
Ми покажемо ким можна працювати в IT, а учні зможуть попробувати як це бути FrontEnd-розробником
Ми вміємо навчати цікаво та зрозуміло для дітей. Тому дитина буде зацікавлена та мотивована перед новим навчальним роком
Знайдемо нових друзів
Познайомимось з IT-професіями
Пробуджуємо інтерес
Два тижні тематичних майстер-класів, практики та захоплючих пригод. Для хлопців та дівчат від 11 до 15 років, новачків та любителів ігор і технологій
Ваша дитина
буде розвивати креативне
і просторове мислення, роботу в команді
та логіку
Як проходять заняття ?
8
чоловік у групі, щоб викладач приділив максимум уваги кожному
10
годин практичних занять з викладачами GoITeens
100
відсотків, що вашій дитині сподобаться навчатись IT-професії
Скільки коштує ?
250 грн/день
200 грн/день
З 6 серпня
До 5 серпня
2500 грн
2000 грн
Заповніть поля і ми зв'яжемося з вами, щоб докладніше розповісти про наш інтенсив
Залиште заявку
Бронювання і оплата
Починаючи з 6 серпня ціна подорожчає, при наявності вільних місць
Для того, щоб забронювати місце, необхідно внести 30% від вартості. Інша частина суми вноситься перед початком занять
Якщо після першого заняття вам чи вашій дитині не сподобається навчання, то ми повернемо вам гроші, включаючи коммисію банку.
Раннє бронювання - це вигідно
Забронювати місце
Гарантія 100% повернення коштів
Розклад занять
CEO GoITeens
Tech Lead GoITeens
Project Manager GoITeens
Вячеслав Поліновський
Михайло Максимов
Тетяна Чав'як
Організатори та викладачі
Олександра Кравцова
Marketing Director
Senior Developer
Frontend-розробник
Digital Designer
Іван Мельничук
Валерій Коваленко
Ярослав Евтушенко
Наталя Червякова
KHM
Елена Мазур
Пробували багато курсів. Все син був не задоволений. Не захоплювало. Пройшли перший урок і син в захваті. Вчимося разом далі;)
Навчання у школі Go Іteens є надзвичайно цікавим,веселим та пізнавальним.Дуже подобаються викладачі та клієнт-менеджери,які завжди привітні.Найбільше вразили результати:сайти та ігри,які створені власноруч.Також дуже подобається,що на курсах є рейтинг,який дуже спонукає.
Я вже майже 1 рік вчу Front-end і мені це цікаво.Особливо хакатон який відбувся недавно,це новий досвід,який був корисний для мене і не тільки.Дякую всім організаторам!Усім рекомендую!
Хочу подякувати Вікторії і команді GoITeens, яка залучена до навчання! Заняття прокачують не тільки hard, та soft skills. Мій син, Мечислав, з великим задоволенням розповідає про свої досягнення.
Кожна дитина візьме для себе те, що йому відкликається
Знания преподают новые,не устаревшие. У преподавателей современный подход и уважение к детям. Молодой и приятный коллектив. Все вопросы решаются быстро. Сын Ринат учится на курсах ещё с лета,после участия в марафонах. Очень доволен! Есть желание дальше продолжать обучение.
Відгуки батьків та учнів
Людмила Пашкевич
Анна-Домініка Козак
Марина Демченко
Ще більше відгуків у нас в
Facebook спільноті
Відгуки батьків та учнів
Minecraft Education
Minecraft Education - це заняття на платформі для навчання програмуванню в ігровому середовищі популярної гри Minecraft, в якій діти можуть взаємодіяти між собою на одній карті, а також програмувати спеціального ігрового персонажа (агента), який буде допомагати їм у створенні структур в світі Minecraft.

Це чудовий спосіб перевести дитину з захопленості іграми в захопленість програмуванням.

Завдання учнів - програмувати власного агента для виконання рутинних ігрових завдань: побудова, видобуток ресурсів, захист від мобів. Для цього студенти засвоюють фундаментальні теми програмування - цикли, умовні конструкції, масиви - і вчаться застосовувати отримані знання на практиці в побудові ігрової всесвіту Minecraft: програмне створення міста, будівель, які відповідають реальним. Елементи RPG і квесту - створення програмної логіки для створення персонажів і інтерактивних елементів світу.

В результаті інтенсиву: дитина сформує навички програмування, роботи з 3-х вимірним простором, взаємодії між учасниками, генерування ідей, їх фіксації, опису та реалізації, а також розвине навички презентації та створення відео.

В процесі навчання на курсі студенти також навчаються знімати, монтувати та заливати відео-огляди на Youtube.

Minecraft Education у літній школі GoITeens - це захоплююча та яскрава пригода, яку майбутні програмісти запам'ятають надовго.
  FrontEnd
  Створення сайтів з використанням сучасних технологій HTML + CSS, створення динамічної частини сайтів з використанням мови програмування JavaScript.

  В ігровій формі підлітки познайомляться з основами технологій сучасного створення сайтів, маркетингу та управління проектами. З використанням сучасних сервісів будуть розроблені матеріали для презентації проектів та подальшої комунікації з потенційними покупцями.

  В результаті: у кожного студента буде створено свій власний сайт, який буде доступний в Інтернеті, а також кожен отримає досвід групової роботи над проектом. А також ми навчимо створенню адаптивних сайтів, які однаково добре відображаються на екранах різних пристроїв.

  FrontEnd - чудовий вибір для підлітків, які мріють засвоїти професію веб-розробника та створвати власні проєкти та веб-додатки.
  Python
  Python - одна з найпопулярніших мов програмування. Він у 5-ці найбільш затребуваних мов програмування у світі за версією TIOBE. Python можна використовувати для створення сайтів, ігор, додатків і системних утиліт.

  До навчання своїх учнів ми підходимо комплексно і прагнемо дати максимально практичну інформацію не тільки про те, як створити бота завдяки мові програмування Python, але і більш розширені знання, які будуть корисні в подальшому навчанні і роботі.

  Ця літня програма для тих, хто захоплюється програмуванням або тільки занурюється в цей захоплюючий світ.

  В результаті цього інтинсиву діти зможуть:
  • оволодіти основами і особливостями даної мови програмування. І це, безумовно, стане їх важливою конкурентною перевагою в майбутньому;
  • на практиці створять нескладні варіанти (в тому числі ігрові - у вигляді текстового квесту);
  • самостійно створювати ботів для повсякденого цифрового життя та для розваг.

  Все це допоможе розкрити творчий потенціал підлітка, вкаже на його сильні сторони в програмуванні і дасть поштовх до подальших досягнень в цій області. І ми впевнені, що незабаром наші учні будуть створювати унікальні проекти, які якісно змінять їхнє життя і навколишній світ на краще.
  НАГОРОДИ GOITEENS_
  За внесок у підготовку сильних Junior-фахівців
  Best IT Education 2015
  За видатний внесок у IT-навчання українських Junior-розробників
  Ukrainian IT Awards 2016
  За перемогу в номінації IT-освіта. Голосування серед споживачів
  Українська народна премія 2018-2020
  Контакти
  Адрес: Київ, ст.м. Печерська, вул. Євгена Коновальця 36Д, БЦ "Хвиля"
  Запишіться у літню школу GoITeens
  Запишіться у літню школу GoITeens
  Запишіться у літню школу GoITeens